• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2021/2022

    • Krajské kolo

        • Loriána Feciľáková

        • 3. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Krajské kolo · 2021/2022
    • Okresné kolo

        • Samuel Špirko

        • 3. miesto
        • Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Šimon Grubár

        • 1. miesto II. kat próza
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Okresné kolo · 2021/2022
        • Loriána Feciľáková

        • 1. miesto III. kat. poézia
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sofia Zara Šalátová

        • 3. miesto II. kat poézia
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Okresné kolo · 2021/2022
        • Michal Kijovský

        • 1. miesto kat. E
        • Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Rastislav Feciľák

        • 1. miesto Z5
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Nina Sobeková

        • 1. miesto Z5
        • Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Michal Kijovský

        • 1. miesto
        • olympiáda z biológie · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sofia Šterbáková

        • 2. miesto
        • Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sofia Šterbáková

        • 3. miesto 1B
        • Olympiáda z anglického jazyka · Okresné kolo · 2021/2022
        • Sonja Strončeková

        • cena poroty
        • Môj jazyk moje korene · Okresné kolo · 2021/2022
        • Liana Pasterňáková

        • cena poroty
        • Môj jazyk moje korene · Okresné kolo · 2021/2022
    • Školské kolo

        • Michaela Boruvová

        • 1. miesto P3
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Zoe Marcinová

        • 2.-3. miesto
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Mathias Vanta

        • 2.-3. miesto
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Gregor Červenický

        • 1. miesto P4
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Martin Michálek

        • 2. miesto P4
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Chloe Koscelníková

        • 3. miesto P4
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Oliver Haniš

        • 1. miesto P5
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Filip Zuščák

        • 2. miesto P5
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Oliver Marcinčin

        • 3. miesto P5
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Jozef Stronček

        • 1. miesto P6
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Daniela Podlesná

        • 2. miesto P6
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Martin Mačejovský

        • 3. miesto P6
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Samuel Špirko

        • 1. miesto P7
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Charlotte Šoltysová

        • 2. miesto P7
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Jakub Zuščák

        • 3. miesto P7
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Jakub Valko

        • 1.-3. miesto P8
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Jakub Haniš

        • 1.-3. miesto P8
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Klaudia Hnidenková

        • 1.-3. miesto P8
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
        • Sarah Dochanová

        • 1. miesto
        • olympiáda z biológie · Školské kolo · 2021/2022
        • Michal Kijovský

        • 2. miesto
        • olympiáda z biológie · Školské kolo · 2021/2022
        • Sofia Šterbáková

        • 3. miesto
        • olympiáda z biológie · Školské kolo · 2021/2022
        • Sofia Zara Šalátová

        • 1. miesto Poézia II.kat
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
        • Šimon Grubár

        • 1. miesto Próza II. kat
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
        • Loriána Feciľáková

        • 1. miesto Poézia III.kat
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
        • Soňa Lenártová

        • 1. miesto Poézia III.kat
        • Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
        • Hugo Choma

        • 1. miesto Poézia
        • Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
        • Natália Vašková

        • 2. miesto Poézia
        • Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022