• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Krajské kolo

        • Zuzana Kozubová

        • 5. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Krajské kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Soňa Lenártová

        • 1. miesto
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2019/2020
        • Zuzana Kozubová

        • 1. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Okresné kolo · 2019/2020
    • Školské kolo

        • Samuel Špirko

        • 1. miesto P5
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Alexandra Lukáčová

        • 2. miesto P5
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Klaudia Hnidenková

        • 1. miesto P6
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Filip Varga

        • 1. miesto P6
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Damián Ivančo

        • 1. miesto P7
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Lukáš Červenický

        • 1. miesto P8
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Nina Sobeková

        • 1. miesto P3
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Rastislav Feciľák

        • 2. miesto P3
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Klára Vargová

        • 1. miesto P4
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Soňa Vantová

        • 2. miesto P4
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Loriána Magdová

        • 1. miesto - 2. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
        • Ella Hanobíková

        • 2. miesto - 2. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
        • Petronela Chomová

        • 3. miesto - 2. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
        • Soňa Lenártová

        • 1. miesto - 3. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
        • Loriána Feciľáková

        • 2. miesto - 3. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
        • Sofia Šterbáková

        • 3. miesto - 3. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2019/2020
        • Denis Dupľák

        • 1. miesto
        • iBobor · Školské kolo · 2019/2020