• OZNAM

28. 11. 2019  - od 7:15 hod. do 12:00 hod

29. 11. 2019   - od  7:00 hod.   do 13:30 hod

Upozornenie !

Po dohode s vychovávateľkami ŠKD sme sa rozhodli, že

stravenky na 1. stupeň nebudeme dávať, vyskúšame ako to bude fungovať - nakoľko všetky vedia ktoré deti sú prihlásené na obedy a chodia s ŠKD. V prípade choroby je treba odhlásiť dieťa alebo poslať SMS vždy do 14.00 hod. deň vopred
          alebo najneskôr ráno do 8,00 hod.
          Za včas neodhlasené dieťa je treba zaplatiť tzv. pokutu - cenu stravného lístka  1,08 eur (1. stupeň), alebo 1,16 eur (2. stupeň)

Za mesiac december 2019 sa platí :

Desiata 1. aj 2. stupeň    =  7,50 eur

Gymnázium :      = 18,90

• Projekt Obedy zadarmo

• Informácie pre stravníkov na školský rok 2019/20

projekt obedy zdarma

Nakoľko od septembra 2019 nebude na škole zavedený automatizovaný dochádzkový systém tj. čipové karty  , platia pre stravníkov v tomto školskom roku nasledujúce pokyny:

• Obedy sa budú vydávať na základe stravných lístkov tak ako doteraz
          • Stravné lístky je potrebné si vyzdvihnúť u vedúcej školskej jedálne v stanovenom čase bezplatne
          • Stravné lístky dostanú iba tí žiaci čo sa prihlásili na obedy a zaplatili režijný poplatok na celý školský rok tj. 20 €
          • Výdaj obeda bude na základe stravného lístka na ktorom bude meno žiada a trieda
          • Odhlasovanie z obeda je potrebné nahlásiť deň dopredu u vedúcej školskej jedálne najneskôr do 14.00 hod.
          • Počet stravníkov sa spresní každý deň ráno do 08.00 hod. podľa dochádzky v triednej knihe
          • Kto nebude ráno zapísaný v triednej knihe nedostane obed zdarma
          • Ak žiak príde do školy neskôr tj. na druhú alebo ďalšiu vyučovaciu hodinu a bude chcieť obed zdarma bude to musieť nahlásiť vedúcej školskej jedálne najneskôr ráno daného dňa do 08.00. hod.
          • Obedy zdarma sa nebudú vydávať do obedárov
          • Ak bude chcieť žiak obed, ale nebude v daný deň škole musí to nahlásiť najneskôr ráno daného dňa do 08.00 hod. a zaplatiť poplatok 1,08 € pri 1.stupni a 1,16 € pri druhom stupni u vedúcej školskej jedálne
        • oznamy ŠJ

•                                 O Z N A M

O výbere režijných poplatkov

Oznamujem žiakom, že v dňoch 26.6., 27.6. a 28.6. 2019  budem  vyberať -   Režijné poplatky  20  € na celý školský rok 2019/2020, prosím   príďte vyrovnať dopredu, lebo bez zaplatenia režie na celý  šk. rok nedáme obed v septembri.

Stravenky budem vydávať až  od 28.8. 2019 a  budem vydávať na základe podaného zápisného lístka a zaplatenia režie.

Ďakujem za pochopenie. Vedúca ŠJ.

O Z N A M

PREDAJ STRAVENIEK NA MESIACJÚN 2019

bude v čase:

29.5.2019 – od 7:30 hod.  do 13:30 hod.

30.5.2019  - od 7:30 hod.  do 13:30 hod.

31.5.2019  - od 7:00 hod.  do 13:00 hod.

Cena stravneho lístka za 1 obed na 1. stupni je 0,95+ 0,10 režia=1,05

Cena stravneho lístka za 1 obed na 2.stupni je 1,01+ 0,10 režia=1,11

mesiac JÚN 2019  sa platí toľko:

OBED

1. st.  -  19,00  +  2,00  režia  = obed  spolu 21

2. st. -   20,20  +  2,00  režia  = obed  spolu 22,20

Desiata

l.stupeň -   Desiata poplatok 0,30 spolu = 6,00

2.stupeň – Desiata poplatok 0,30 spolu = 6,00

Prosím, noste podľa možností presnú sumu.

Ďakujem!

Deň zdravej výživy na Vinbargu

Žiť zdravo býva cieľom mnohých z nás. Bez ohľadu na to, že to dnes začína byť i moderné. Veď kto už by nechcel vyzerať k svetu? Možno aj preto ľudia venujú stravovaniu až takú pozornosť. Čo si tiež uvedomuje Školská jedáleň ZŠ na Námestí armádneho generála L. Svobodu 16, kde svojim žiakom denne ponúkajú nielen chutné a výživné obedy, hlavne však energeticky primeranú a nepochybne veľmi zdravú stravu.

Roky je tu tradíciou, že si škola pripomína Svetový deň výživy od pondelka do piatku priam lákavou ponukou ukážkových jedál s množstvom ovocia či zeleniny. Nie, že by sme spomínanému sviatku prikladali zvláštny význam, lebo u nás vyvážene a zdravo varíme každý deň. No prečo si 16. október nepripomenúť slávnostným obedom? A tak si žiaci školy, vrátane tínedžerov zo Súkromného gymnázia, pochutnali na zemiakovej polievke s medvedím cesnakom a kuracích prsiach v jogurte s dusenou ryžou so šampiňónmi. Pre všetkých maškrtníkov zas boli bonusom škoricové osie hniezda, ktorým málokto dokázal odolať. Aj preto sa mnohí stravníci viac ako „zdravo“ prejedli. Ale vari možno ženám v kuchyni prejaviť vďaku lepším spôsobom? K čomu rád pridám úprimné:

„ĎAKUJEME!“

Mgr. Stanislav Polák