• Oznamy ŠJ

• INFORMÁCIE PRE RODIČA:

Nárok na dotáciu - pre uplatnenie dotácie na stravu je nutné, aby sa žiak zúčastnil aspoň jednej vyučovacej hodiny, a zároveň musí stravu prebrať (t.j. pípnuť čip v školskej jedálni). V opačnom prípade musí stravník obed uhradiť. Ak žiak chýba viacero dní, nárok na stravu má iba v prvý deň absencie - ostatné dni je nutné odhlásiť do 7:00.

Odporúčame Vám nainštalovať si do mobilného telefónu aplikáciu Edupage. Stiahnuť si ju môžete pre Android na GooglePlay a pre iOS na iTunes. Prihlásiť sa môžete žiackym kontom Vášho dieťaťa, ale odporúčame Vám tzv. rodičovské konto, ktoré Vám ponúkne viac funkcionalít – stačí nahlásiť triednemu učiteľovi svoju emailovú adresu, na ktorú Vám potom príde email s prihlasovacími údajmi (slúži aj na obnovenie zabudnutého hesla). V aplikácii si potom napríklad budete môcť prepínať medzi svojimi deťmi. Prostredníctvom aplikácie:

• dostanete správu o príchode i odchode vášho dieťaťa do resp. zo školy,
            • dostanete správu o prebratí obedu, ak sa vaše dieťa stravuje v našej ŠJ,
            • budete mať možnosť odhlásiť vaše dieťa zo stravovania do 07:00 daného dňa, na 1 deň alebo aj na viacero dní (choroba dieťaťa)
            • máte prehľad o prospechu vášho dieťaťa,
            • máte možnosť komunikovať s pedagógmi,

• ďalšie funkcie môžu byť priebežne pridávané.

• Dobre vedieť

Režijné náklady v školskom roku 2024/2025 sa budú vyberať pomocou variabilného symbolu žiaka/žiačky, ktorý ma vytvorený na platbu obedov.

Rodičia, ktorí odovzdali zápisný lístok žiaka, uhradiť je potrebne do 31.8.2024 poplatok vo výške 16 € (4 € x 4 mesiacov = 16 €). Poplatok je potrebné uhradiť za každé dieťa.

Taktiež chcem požiadať aby rodičia na ten istý variabilný symbol uhradili jednorazovú zálohu, ktorá je výške 20€. Poplatok je potrebné uhradiť za každé dieťa.

Spolu je potrebne zaplatiť 36€.

Číslo účtu je : SK61 5600 0000 0036 3208 6002

Rodičia, ktorí neodovzdali zápisný lístok, môžu ho vypísať za pomoci aplikácie Edupage z kategórii Žiadosti/Vyhlásenia a zápisný lístok na stravovanie s NAVRATKOU – obedy.

Žiak sa môže stravovať v ŠJ až po uhradení režijných nákladov.

Taktiež prikladám variabilne symbol pre žiakov prvého ročníka základnej školy :Variabilne symboly nových stravníkov pre rok 2024/2025

Tel. číslo: 0911 882 981