• Základné informácie ŠJ

• 1 – Otázka – Ako môžem odhlásiť stravníka z obedu/desiaty ?

Stravníka je možne odhlásiť buď cez aplikáciu Edupage v kolónke jedálny lístok alebo priamo telefonický oznámiť vedúcej ŠJ.

---------------------------------------------------------------------------------------------

2 – Otázka – Do kedy je možné odhlásiť stravníka z obedu/desiaty ?

Odhlásiť stravníka je možné najneskôr do 7:00 hod daného pracovného dňa!

3 ­­– Otázka – Kde môžem nájsť nový jedálny lístok ?

Jedálny lístok je možné nájsť pomocou aplikácie Edupage v kolónke jedálny lístok, na webovej stránke našej základnej školy ale aj v budove školy pri školskej jedálni. Link na jedálny lístok : https://zsvinbarg.edupage.org/menu/

4 ­­– Otázka –  Kde nájdem sumu, ktorú mam zaplatí za stravu v našej škole ?

Vedúca ŠJ na webovú stránku školy (ku koncu daného mesiaca) dáva oznam na Edupage o informácii koľko je potrebne zaplatiť stravu na ďalší mesiac.

5 ­­– Otázka – Je možne zaplatiť stravníkovi, ktorý chodí na desiatu aj obed na jeden variabilný symbol ?

Stravníci, ktorí chodia na desiatu a zároveň aj na obedy, musia tieto platby platiť zvlášť s príslušným variabilným symbolom.

6 – Otázka - K čomu dostal stravník čip ?

Stravník dostal čip, ktorým sa eviduje dochádzka do školy zároveň aj vydané jedlo. Tieto notifikácie chodia do vášho telefónu v ktorom mate aplikáciu Edupage.

7 – Otázka - Je možné platiť stravu aj za pomoci Edupage ?

Nie naša škola zatiaľ týmto štýlom platby neprijíma iba prevod peňazí na školský účet pomocou variabilného symbolu žiaka.

8 – Otázka - Ma žiak nárok na stravu, keď nebol v škole ?

Nie žiak ma nárok na obed len vtedy ak sa zúčastní aspoň jednej vyučovacej hodiny v škole. Ak rodič neodhlási žiaka z obedu a žiak sa nezúčastnil ani jednej vyučovacej hodiny tak sa zo zálohy 20€, ktorá sa platila v sektembri tak z 20€ sa sťahuje pokuta hodnote 1,70€ žiakom prvého stupňa a 1,90€ žiakom druhého stupňa.

9 – Otázka - Ako funguje automat brejky ?

Všetky informácie nájdete Tu >>>

10 – Otázka -