• Pravidlá používania žolíka

• 05.03.2024 19:46
        • Pravidlá používania žolíka
           - je vystavený na tvoje meno, teda patrí len tebe. Nemôžeš ho nikomu darovať, požičať ani predať
           - je označený pečiatkou školy a podpísaný výchovnou poradkyňou – koordinátorkou ŽŠP
           - je nenahraditeľný, tak si naň dávaj veľký pozor. Ak ho stratíš, nového nedostaneš.
          - žolík je možné použiť len v jednom polroku. Keď ho nepoužiješ,  do ďalšieho polroku sa neprenáša.

Žolík je použiteľný na ktoromkoľvek predmete, ktorý je známkovaný, a to  v nasledovných prípadoch:
          ústne odpovede – teda ak ťa vyučujúci vyvolá, a ty nie si pripravený, využiješ žolíka pred odpoveďou
          DÚ – ak nemáš domácu úlohu
          Na jednom predmete môžeš žolíka využiť len raz.
          Na jednej vyučovacej hodine môže využiť žolíka len jeden žiak
          Platnosť žolíkov končí v prvom polroku 22. Decembra 2023, v druhom polroku 31. mája 2024.

• Valentín 2024

• 15.02.2024 20:24
        • V deň sv. Valentína sme si na našej škole prejavili vzájomnú úctu a radosť, že sme spolu ❤️.                                     Žiacky školský parlament
        • 21. novembra bol Svetový deň pozdravov