ŠKD Happyland

19.03.2019 21:41
        Dňa 15.3.2019 navštívili žiaci ŠKD detské zábavné centrum - HAPPYLAND. Vyšantili sme sa na trampolíne, tobogáne, vyskúšali sme rôzna preliezky a strašidelný dom. Šmýkalkou sme sa kĺzali do guličkového bazéna. Už sa tešíme na ďalšiu návštevu.
        Odkaz na fotogalériu:

Vyvodzeňe Kačúra 2019

06.03.2019 13:04

Dňa 1. Marca sa žiaci ŠKD zúčastnili na podujatí Vyvodzeňe kačúra  na Radničnom námestí. Zapojili sme sa do detského kačúrika. Nechýbal ani veselý sprievod v maskách a klopanie na mestskú bránu. Ochutnali sme bardejovské kreple a plní dojmov sme si ešte dlho pospevovali kačúrovskú melódiu.

Zimné radovánky - ŠKD

17.01.2019 17:35

Zima je tu márna sláva,

mráz štipľavé pusy dáva.

Deti sa však neľakajú,

teplé bundy obliekajú.

Veď by to bol skoro hriech,

nevyužiť, že je sneh

ŠKD – divadelné predstavenie „Vlk a tri prasiatka“

20.12.2018 19:17

Pobyt v ŠKD má rôzne podoby. Aby sme deťom spestrili popoludnie a skrátili čas blížiacich sa Vianoc, pozvali sme si dňa 19.12.2018 členov Bardejovského divadla. Tí sa deťom predstavili s rozprávkou „Vlk a tri prasiatka“. Deťom sa predstavenie veľmi páčilo. Z predstavenia odchádzali s rozžiarenými očami, úsmevom a otázkou: „Kedy prídu opäť nám niečo zahrať?“

Zdobenie servítkovou technikou

04.12.2018 11:48

Žiaci ŠKD svojou tvorivosťou a šikovnými rúčkami sa hravo naučili zdobiť rôzne predmety servítkovou technikou. Svojimi výrobkami tak chcú prispieť na vianočnú burzu, ktorá sa bude konať na našej škole v decembri.

• Organizácia v ŠKD

1.oddelenie : Beáta Soroková

2.oddelenie : Slavka Kolesárová

3.oddelenie : Mária Chomjáková

4.oddelenie : Viera Viszlayová

Prevádzka ŠKD :

ŠKD pracuje ráno podľa záujmu v čase od 6:45 hod. do 7:30 hod. Hlavná činnosť ŠKD začína po ukončení vyučovania v jednotlivých triedach a pokračuje do 16:30 hod.

Príspevok v školskom klube detí od 1.1.2023
          Výška príspevku na činnosť školského klubu detí sa určuje mesačne za jedno
          dieťa sumou 15 eur.

Výška príspevku v poradí na každé ďalšie dieťa v rámci jednej rodiny sa určuje
          sumou 5 eur.
          Príspevok na činnosť školského klubu detí sa neuhrádza, ak o to zákonný
          zástupca požiada a je členom domácnosti, ktorej sa poskytuje pomoc v hmotnej
          núdzi podľa osobitného predpisu.
          Príspevky sa uhrádzajú vopred do 10.dňa v kalendárnom mesiaci.

Dochádzka žiakov: Rozsah dennej dochádzky, spôsob odchodu detí, prípadnú záujmovú činnosť mimo ZŠ uvedie rodič na zápisnom lístku. Prípadné zmeny v dochádzke oznámi rodič písomne.

• Vážení rodičia!
          Nechcete, aby sa vaše deti túlali po uliciach s kľúčom

na krku? Nechcete, aby sa začlenili do partie vandalov?

Zabezpečte svojim deťom zmysluplné trávenie voľného

času pod pedagogickým dozorom. Jednou z možností je

aj náš školský klub detí, ktorý tvorí súčasť ZŠ.