Jeseň v ŠKD 2019/2020

29.09.2019 19:55

Ani sme sa nenazdali a už nám ubehol prvý mesiac v škole. V ŠKD sme vôbec nezaháľali. Triedy a chodbu sme si vyzdobili rôznymi jesennými výtvormi. Nezabudli sme si ozdobiť aj okná z čoho máme veľkú radosť.

• Deň školy v ŠKD

14.05.2019 22:51
        Odkaz na fotogalériu:

Kladenie vencov

14.05.2019 22:46

Aj naši žiaci v ŠKD si pripomenuli 74. výročie víťazstva nad fašizmom pietnou spomienkou pri Pamätníku vďaky.

ŠKD Happyland

19.03.2019 21:41
        Dňa 15.3.2019 navštívili žiaci ŠKD detské zábavné centrum - HAPPYLAND. Vyšantili sme sa na trampolíne, tobogáne, vyskúšali sme rôzna preliezky a strašidelný dom. Šmýkalkou sme sa kĺzali do guličkového bazéna. Už sa tešíme na ďalšiu návštevu.
        Odkaz na fotogalériu:

Vyvodzeňe Kačúra 2019

06.03.2019 13:04

Dňa 1. Marca sa žiaci ŠKD zúčastnili na podujatí Vyvodzeňe kačúra  na Radničnom námestí. Zapojili sme sa do detského kačúrika. Nechýbal ani veselý sprievod v maskách a klopanie na mestskú bránu. Ochutnali sme bardejovské kreple a plní dojmov sme si ešte dlho pospevovali kačúrovskú melódiu.

• Organizácia v ŠKD

1.oddelenie : Beáta Soroková

2.oddelenie : Slavka Kolesárová

3.oddelenie : Mária Chomjáková

4.oddelenie : Viera Viszlayová

Prevádzka ŠKD :

ŠKD pracuje ráno podľa záujmu v čase od 6:45 hod. do 7:30 hod. Hlavná činnosť ŠKD začína po ukončení vyučovania v jednotlivých triedach a pokračuje do 16:30 hod.

Príspevok na úhradu za pobyt žiaka v ŠKD

je 10 € mesačne za jedného žiaka. Ďalší súrodenec

5 €. Výška príspevku na úhradu za pobyt v ŠKD u žiaka v hmotnej núdzi je 1 euro

Dochádzka žiakov: Rozsah dennej dochádzky, spôsob odchodu detí, prípadnú záujmovú činnosť mimo ZŠ uvedie rodič na zápisnom lístku. Prípadné zmeny v dochádzke oznámi rodič písomne.

• Vážení rodičia!
          Nechcete, aby sa vaše deti túlali po uliciach s kľúčom

na krku? Nechcete, aby sa začlenili do partie vandalov?

Zabezpečte svojim deťom zmysluplné trávenie voľného

času pod pedagogickým dozorom. Jednou z možností je

aj náš školský klub detí, ktorý tvorí súčasť ZŠ.