ŠKD - U hasičov

29.10.2018 11:46

Dňa 26.9.2018 sme so žiakmi ŠKD navštívili Hasičskú zbrojnicu, kde si žiaci mohli popozerať priestory a techniku, ktorú hasiči používajú pri práci. Bolo to pre deti veľmi zaujímavé a hasiči deťom porozprávali o svojej často neľahkej práci. Deti mali možnosť vidieť hasičské autá, čln, štvorkolku a aj historickú v minulosti používanú striekačku.
        Viac fotografií

Zdravé popoludnie v ŠKD

27.10.2018 21:39

Pre deti nie je nič lepšou motiváciou pre zdravú výživu, ako jej vlastná príprava. A tak sme si 19.10.2018 spoločnými silami pripravili ovocný olovrant, na ktorom sme si výborne pochutnali.

• UKÁŽKA PROFESIONÁLNYCH POLICAJNÝCH PSOVODOV

27.10.2018 21:31
        Vo štvrtok 18. októbra sa v priestoroch športového ihriska uskutočnila zaujímavá ukážka profesionálnych policajných psovodov.  Policajní psovodi nám predviedli ukážky výcviku psov, ktorí pomáhajú polícií pri hľadaní stopy, drog a pri prenasledovaní páchateľa.

Jeseň v ŠKD

27.10.2018 21:36
        Pestrofarebná jeseň dáva veľa možností k tvoreniu . Aj my sme sa pokúsili jesenne vyzdobiť okná a interiér ŠKD. Na chodbe ŠKD sme zhotovili výstavku ovocia a zeleniny, kde sa pristavia nielen žiaci ale aj rodičia.

• O školskom klube detí

23.10.2018 18:28
        Organizácia v ŠKD

Organizácia v ŠKD

1.oddelenie : Beáta Soroková

2.oddelenie : Slavka Kolesárová

3.oddelenie : Mária Chomjáková

4.oddelenie : Viera Viszlayová

• Organizácia v ŠKD

1.oddelenie : Beáta Soroková

2.oddelenie : Slavka Kolesárová

3.oddelenie : Mária Chomjáková

4.oddelenie : Viera Viszlayová

Prevádzka ŠKD :

ŠKD pracuje ráno podľa záujmu v čase od 6:45 hod. do 7:30 hod. Hlavná činnosť ŠKD začína po ukončení vyučovania v jednotlivých triedach a pokračuje do 16:30 hod.

Príspevok na úhradu za pobyt žiaka v ŠKD

je 10 € mesačne za jedného žiaka. Ďalší súrodenec

5 €. Výška príspevku na úhradu za pobyt v ŠKD u žiaka v hmotnej núdzi je 1 euro

Dochádzka žiakov: Rozsah dennej dochádzky, spôsob odchodu detí, prípadnú záujmovú činnosť mimo ZŠ uvedie rodič na zápisnom lístku. Prípadné zmeny v dochádzke oznámi rodič písomne.

• Vážení rodičia!
          Nechcete, aby sa vaše deti túlali po uliciach s kľúčom

na krku? Nechcete, aby sa začlenili do partie vandalov?

Zabezpečte svojim deťom zmysluplné trávenie voľného

času pod pedagogickým dozorom. Jednou z možností je

aj náš školský klub detí, ktorý tvorí súčasť ZŠ.