• 05.03.2024 19:46
      • Pravidlá používania žolíka
         - je vystavený na tvoje meno, teda patrí len tebe. Nemôžeš ho nikomu darovať, požičať ani predať
         - je označený pečiatkou školy a podpísaný výchovnou poradkyňou – koordinátorkou ŽŠP
         - je nenahraditeľný, tak si naň dávaj veľký pozor. Ak ho stratíš, nového nedostaneš.
        - žolík je možné použiť len v jednom polroku. Keď ho nepoužiješ,  do ďalšieho polroku sa neprenáša.

Žolík je použiteľný na ktoromkoľvek predmete, ktorý je známkovaný, a to  v nasledovných prípadoch:
        ústne odpovede – teda ak ťa vyučujúci vyvolá, a ty nie si pripravený, využiješ žolíka pred odpoveďou
        DÚ – ak nemáš domácu úlohu
        Na jednom predmete môžeš žolíka využiť len raz.
        Na jednej vyučovacej hodine môže využiť žolíka len jeden žiak
        Platnosť žolíkov končí v prvom polroku 22. Decembra 2023, v druhom polroku 31. mája 2024.

Pravidlá používania žolíka

DÚ – ak nemáš domácu úlohu

Na jednom predmete môžeš žolíka využiť len raz.

Na jednej vyučovacej hodine môže využiť žolíka len jeden žiak