• Výtvarná súťaž - Najkrajší šarkan

• 29.11.2023 21:55
        • A tuná šarkan letí! Kam letí? Nepovie ti. Kto bude najviac zvedavý, dostane pohľad meravý. Obzerá sa, vyškiera, hoci iba z papiera.
          Výsledkom  jesennej výtvarnej súťaže  „Najkrajší šarkan“, určenej pre žiakov 1. stupňa,  bola záplava 54 jedinečných šarkanov, ktoré po hodnotení vytvorili v triedach pravú jesennú atmosféru.
          Ocenené práce:
          Dominika Pangrácová – Zdolinská   1. A
          Tomáš Šimco   1. A
          Soňa Grešová   2. B
          Sofia Sydlovská   2. B
          Emily Šnajder   3. A
          Bianka Fignárová   4. B

• Florbalový turnaj 2023

• 07.11.2023 16:16
        • Florbalový turnaj
          "Ide sa hrať, fandiť a zabávať." To bolo heslom príjemne stráveného piatkového popoludnia žiakov prvého stupňa. 45 žiakov sa stretlo v telocvični a zahrali si florbal. Ostatní žiaci ich pri hre povzbudzovali spolu s pani učiteľkami a vychovávateľkami. Víťazmi sa stali všetci žiaci, pretože strávili popoludnie plné pohybu a zábavy.

• Deň zdravej výživy 2023

• 20.10.2023 16:55
        • Jednou z najdôležitejších vecí k dobrému a dlhému životu je zdravé stravovanie, na ktoré sa často kvôli hektickému spôsobu života zabúda. Práve preto sme si 16. októbra pripomenuli Svetový deň zdravej výživy.....
        • Svetový deň srdca 2023

• 04.10.2023 17:30
        • Svetový deň srdca je globálna kampaň, počas ktorej sa jednotlivci, rodiny, komunity a vlády na celom svete zapájajú do aktivít, aby sa postarali o zdravie svojho srdca a zdravia ostatných. Prostredníctvom tejto kampane Svetová federácia srdca spája ľudí zo všetkých krajín v boji proti záťaži KVO a inšpiruje a riadi medzinárodnú činnosť na podporu zdravého života na celom svete.