• Vedecká hračka

• 16.02.2024 19:48
      • RUKY ZA CHRBÁT A LEN SA POZERAŤ!

• RUKY ZA CHRBÁT A LEN SA POZERAŤ!

Toto je nám odjakživa vštepované v každej galérii s vystavenými umeleckými dielami. Výstava s názvom Koleso – vedecká hračka, ktorú štvrtáci navštívili v Poľsko-slovenskom dome, však bola úplne iná. Všetkých vystavených exponátov sa deti mohli chytiť, dokonca sa s nimi aj zahrať. V duchu hesla „Nech je hra učenie a učenie je hrou“ sa niesla celá návšteva výstavy. Niet divu, že si deti okrem zábavných spomienok odniesli domov aj nové poznatky z oblasti vedy a techniky.

Tešíme sa na ďalšie zaujímavé expozície!

Mgr. A. Kolibabová