• Školská výtvarná súťaž Vianoce ukryté v mojom betleheme

• V tomto mesiaci žiaci I. a II. stupňa na hodinách výtvarnej výchovy tvorili práce na tému Vianoc. K Vianociam neodmysliteľne patrí aj výjav z Betlehemu. Práve ten naši žiaci zobrazovali na svojich výkresoch, alebo zhotovovali priestorovo v 3D.

Z veľkého množstva krásnych prác porota vybrala víťazné. Tie našu školu reprezentovali aj na okresnej súťaži.

Prvá kategória žiakov 1. až 4. ročníka :

1. miesto získala Viktória Židišinová z 2.A
          2. miesto získala Alexandra Kačmárová z 2.A
          3. miesto získala Karin Kocúrová z 2.B

Cenu poroty získal: Hugo Choma z 3. B

Druhá kategória žiakov 5. až 9. ročníka:

1. miesto získala Jana Žáková z 9.A
          2. miesto získala Nina Valková z 9.A
          3. miesto získali Mariana Kaľová a Veronika Miková zo 7.B

Víťazom srdečne blahoželáme. Všetkým žiakom ďakujeme za ich tvorbu a prajeme krásne Vianoce.

• práce k 30. výročiu školy

• Počas dištančného vzdelávania mnohým spraví radosť tvoriť práce ktoré nám potešia oko a pohladia dušu. Určite k takým patria aj výtvarné práce našich žiakov na ktorých zobrazili významné výročie našej školy.

odkaz na fotogalériu:

• Súboj talentov

• Aj napriek náročným podmienkam pri tvorbe a usmerňovaní výtvarných prác našich žiakov počas dištančného vzdelávania, dosiahli viacerí v krajskom kole výtvarnej súťaže s názvom Súboj talentov, ktorú organizuje Škola umeleckého priemyslu v Svidníku výborné výsledky.
        V kategórii kresba 3. miesto získal Michal Kijovský zo 7. B.
        V kategórii grafika 1. miesto získal Marcel Huňady z 9. A a 3. miesto Jazmína Ulagová z 8. A.
        V kategórii odevný dizajn 1. miesto získala Nina Valková, 2. miesto Viktória Šimičeková a 3. miesto Jana Žaková z 8. A.
        Všetkým výhercom srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu našej školy.
        Diplomy
      • Celoslovenské výtvarné súťaže

• Naše iniciály - tvorivosť na hodine VV v 8. A

• VV v exteriéri

• odkaz na fotogalériu:

• Environmentálna výchova na hodine VV v 3. B

• S krásnym aprílovým počasím sa žiakom 3. B a p. uč. Antolíkovej naskytla príležitosť prežiť hodiny VV netradične, prostredníctvom akčného umenia. Žiaci vnímali prírodu všetkými svojimi zmyslami. Počúvali zvuky, cítili štruktúru prírodnín a ich vôňu, zrakom vnímali okolitú krásu a spolu vytvorili výtvarné objekty sami zo seba a vecí okolo. Uvedomili si, že sú súčasťou prírody.

• Paketáž na hodinách VV v 3. A

• Školská výtvarná súťaž

• Ukážky prác žiakov 3. A ( Martin Kováč, Peter Eštok, Filip Isák)

• Mikuláš a VV

• Ochranárik

• Okresná výtvarná súťaž Ochranárik 112

2. miesto získal Patrik Podubinský, záujmový útvar Tvorivé výtvarné umenie.