• Výlet žiakov 2. a 3. ročníka 2022

• 19.06.2022 08:08
      • V utorok 14.6.2022 sa žiaci 2. a 3. ročníka zúčastnili celodenného školského výletu na Spišskom hrade a v ZOO v Spišskej Novej Vsi. Je to mesto , ktoré je označované ako vstupná brána do Národného parku Slovenský raj. Najprv naše kroky viedli na Spišský hrad , kde žiaci absolvovali 10 zábavno – športových disciplín. Odmenou za ich snahu bola drobná sladkosť a pútavé divadelné predstavenie „ O zlatej rybke“ . Neskôr sme sa presunuli do ZOO , ktorá patrí k najmenším a najmladším zoologickým záhradám na Slovensku . Chová približne 70 živočíšnych druhov s celkovým počtom 250 jedincov. Pozoruhodné domáce a cudzokrajné zvieratá žiakov veľmi zaujali a očarili. Domov sme sa vrátili obohatení plní nových zážitkov.

odkaz na fotogalériu: