• Ján Ďurica u nás, 27.4.2022

• 08.05.2022 09:43
      • Stredajší deň 27. 4. 2022 sa niesol v športovom duchu. Našu  základnú školu navštívil bývalý slovenský  futbalový reprezentant Ján Ďurica , ktorý hrával na pozícií stredného , príležitostne aj ľavého obrancu. Vďaka jeho prítomnosti ,žiaci okúsili výbornú futbalovú atmosféru , ktorá bola spojená aj s ukážkou dresov slávnych  svetových futbalistov ( Messi, Ronaldo, Piqué ).

Ako správni športovci sa naši žiaci nenechali zahanbiť ,a predviedli čo dokážu v štafetových pretekoch, strieľaní na bránku a priateľskom futbalovom zápase.

Dnešný deň im budú pripomínať  aj spoločné fotografie a autogramy na kartičkách , dresoch a loptách.

pre viac fotografií klikni na obr.