Vychádzky z vlastivedným zameraním

16.11.2018 19:13
        Žiaci ŠKD využili krásne jesenné počasie aj na  vychádzky s vlastivedným  zameraním. Spoznávali  histórie Bardejova, a to hradobné opevnenie: Severná bašta ,  Renesančná  bašta, Prašná (Štvorhranná b.), Kláštorná bašta, Školská bašta, Lampový stĺp a pamätník Juraja  Wintera

ŠKD - šarkaniáda

29.10.2018 11:45

Púšťanie šarkanov je veľmi obľúbená zábava pre deti a tak sme si 12.10.2018 urobili Šarkaniádu na lúke za kostolom. Počasie bolo nádherné slnečné a fúkal aj priaznivý vietor.
        Viac fotografií

ŠKD - U hasičov

29.10.2018 11:46

Dňa 26.9.2018 sme so žiakmi ŠKD navštívili Hasičskú zbrojnicu, kde si žiaci mohli popozerať priestory a techniku, ktorú hasiči používajú pri práci. Bolo to pre deti veľmi zaujímavé a hasiči deťom porozprávali o svojej často neľahkej práci. Deti mali možnosť vidieť hasičské autá, čln, štvorkolku a aj historickú v minulosti používanú striekačku.
        Viac fotografií

Zdravé popoludnie v ŠKD

27.10.2018 21:39

Pre deti nie je nič lepšou motiváciou pre zdravú výživu, ako jej vlastná príprava. A tak sme si 19.10.2018 spoločnými silami pripravili ovocný olovrant, na ktorom sme si výborne pochutnali.

• UKÁŽKA PROFESIONÁLNYCH POLICAJNÝCH PSOVODOV

27.10.2018 21:31
        Vo štvrtok 18. októbra sa v priestoroch športového ihriska uskutočnila zaujímavá ukážka profesionálnych policajných psovodov.  Policajní psovodi nám predviedli ukážky výcviku psov, ktorí pomáhajú polícií pri hľadaní stopy, drog a pri prenasledovaní páchateľa.
        • Organizácia v ŠKD

1.oddelenie : Beáta Soroková

2.oddelenie : Slavka Kolesárová

3.oddelenie : Mária Chomjáková

4.oddelenie : Viera Viszlayová

Prevádzka ŠKD :

ŠKD pracuje ráno podľa záujmu v čase od 6:45 hod. do 7:30 hod. Hlavná činnosť ŠKD začína po ukončení vyučovania v jednotlivých triedach a pokračuje do 16:30 hod.

Príspevok v školskom klube detí od 1.1.2023
          Výška príspevku na činnosť školského klubu detí sa určuje mesačne za jedno
          dieťa sumou 15 eur.

Výška príspevku v poradí na každé ďalšie dieťa v rámci jednej rodiny sa určuje
          sumou 5 eur.
          Príspevok na činnosť školského klubu detí sa neuhrádza, ak o to zákonný
          zástupca požiada a je členom domácnosti, ktorej sa poskytuje pomoc v hmotnej
          núdzi podľa osobitného predpisu.
          Príspevky sa uhrádzajú vopred do 10.dňa v kalendárnom mesiaci.

Dochádzka žiakov: Rozsah dennej dochádzky, spôsob odchodu detí, prípadnú záujmovú činnosť mimo ZŠ uvedie rodič na zápisnom lístku. Prípadné zmeny v dochádzke oznámi rodič písomne.

• Vážení rodičia!
          Nechcete, aby sa vaše deti túlali po uliciach s kľúčom

na krku? Nechcete, aby sa začlenili do partie vandalov?

Zabezpečte svojim deťom zmysluplné trávenie voľného

času pod pedagogickým dozorom. Jednou z možností je

aj náš školský klub detí, ktorý tvorí súčasť ZŠ.