• Deň bezpečného internetu

• 24.02.2023 11:05
      • Ako si predstavujete online svet, kde sa nemusíte cítiť ničím ohrození?  Čo by ste potrebovali zmeniť, zrušiť, aby bol online svet pre Vás lepším a bezpečnejším miestom?

Pri príležitosti dňa bezpečného internetu, ktorý bol....

Pri príležitosti dňa bezpečného internetu, ktorý bol v tomto roku 7. februára, odpovedali na tieto otázky svojou výtvarnou tvorivosťou naši žiaci druhého stupňa. Súťaž každoročne organizuje Národné koordinačné stredisko pre riešenie problematiky násilia na deťoch a  Digiq - digitálna inteligencia v spolupráci s UPSVaR.  Žiaci súťažili v neformálnych skupinách.  Spoločnou maľbou vyjadrili svoj názor, ako by internet mohol byť bezpečnejším miestom pre nás všetkých.

Koordinátorka ŽŠP , Mariana Antolíková