• ARS POETICA

• Dňa 26.4.2019 v ZŠ Malcov sa konalo okresné kolo v prednese ruskej poézie a prózy pod názvom „ARS  POETICA“. V 2. kategórii Kristián Guttek z 9.A  získal cenu poroty.

Srdečne blahoželáme!

• Jazykový kvet

• Dňa 16.4.2019 sa  v našej škole konala  recitačná súťaž v cudzom jazyku pod názvom Jazykový kvet. Výsledky v RJ v kategórii mladších žiakov: 1. miesto: Tomáš Oslacký  6.B, 2. miesto: Sarah Dochanová  6.A ,3. miesto: Zina Krupová  6.A. V kategórii starších žiakov: 1. miesto: Kristián Guttek  9.A, 2. miesto: Dominik Sivák 9.A.

Srdečne blahoželáme!

• Olympiáda z RJ - šk. kolo

• Dňa 5.12.2018 sa uskutočnilo školské kolo Olympiády  v ruskom jazyku s týmto umiestnením : 1. m. - Katarína Jazudeková ( 9.A ),  2. m. – Kristián Guttek ( 9.A ),  3.m. – Kristína Jurčová ( 9.A ). Srdečne blahoželáme!