2021/2022
Krajské kolo
Jazmína Ulagová
- 2. miesto kat. maľba
- Súboj talentov - V lese · Krajské kolo · 2021/2022
Alena Podubinská
- 3. miesto kat. maľba
- Súboj talentov - V lese · Krajské kolo · 2021/2022
Loriána Feciľáková
- 3. miesto
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Krajské kolo · 2021/2022
Okresné kolo
Alexandra Lukáčová
- 2. miesto
- Pošli ďalej · Okresné kolo · 2021/2022
Zoja Peláková
- 2. miesto
- Pošli ďalej · Okresné kolo · 2021/2022
Zoe Marcinová
- 2. miesto
- Pošli ďalej · Okresné kolo · 2021/2022
Tereza Alexovič
- 3. miesto
- Pošli ďalej · Okresné kolo · 2021/2022
Nina Chomová
- 1. miesto
- Čarovné jablko · Okresné kolo · 2021/2022
Soňa Vantová
- 2. miesto
- Čarovné jablko · Okresné kolo · 2021/2022
Daria Peláková
- 3. miesto
- Čarovné jablko · Okresné kolo · 2021/2022
Gregor Červenický
- 3. miesto
- Čarovné jablko · Okresné kolo · 2021/2022
Samuel Špirko
- 3. miesto
- Biologická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Šimon Grubár
- 1. miesto II. kat próza
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Okresné kolo · 2021/2022
Loriána Feciľáková
- 1. miesto III. kat. poézia
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Okresné kolo · 2021/2022
Sofia Zara Šalátová
- 3. miesto II. kat poézia
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Okresné kolo · 2021/2022
Michal Kijovský
- 1. miesto kat. E
- Geografická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Rastislav Feciľák
- 1. miesto Z5
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Nina Sobeková
- 1. miesto Z5
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Michal Kijovský
- 1. miesto
- olympiáda z biológie · Okresné kolo · 2021/2022
Sofia Šterbáková
- 2. miesto
- Dejepisná olympiáda · Okresné kolo · 2021/2022
Sofia Šterbáková
- 3. miesto 1B
- Olympiáda z anglického jazyka · Okresné kolo · 2021/2022
Sonja Strončeková
- cena poroty
- Môj jazyk moje korene · Okresné kolo · 2021/2022
Liana Pasterňáková
- cena poroty
- Môj jazyk moje korene · Okresné kolo · 2021/2022
Školské kolo
Michaela Boruvová
- 1. miesto P3
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Zoe Marcinová
- 2.-3. miesto
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Mathias Vanta
- 2.-3. miesto
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Gregor Červenický
- 1. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Martin Michálek
- 2. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Chloe Koscelníková
- 3. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Oliver Haniš
- 1. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Filip Zuščák
- 2. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Oliver Marcinčin
- 3. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jozef Stronček
- 1. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Daniela Podlesná
- 2. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Martin Mačejovský
- 3. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Samuel Špirko
- 1. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Charlotte Šoltysová
- 2. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jakub Zuščák
- 3. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jakub Valko
- 1.-3. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jakub Haniš
- 1.-3. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022