• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2018/2019

    • Školské kolo

        • Monika Lazurová

        • 3. miesto
        • Biblická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Michal Kijovský

        • 1. miesto - 5. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Nikola Hnatková

        • 2. miesto - 5. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Šimon Porubský

        • 3. miesto - 5. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Martin Steranka

        • 1. miesto - 6.+7. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Katarína Hopková

        • 2. miesto - 6.+7. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Šimon Pavuk

        • 3. miesto - 6.+7. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Zuzana Kozubová

        • 1. miesto - 8.+9. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Ema Červenická

        • 2. miesto - 8.+9. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Katarína Jazudeková

        • 3. miesto - 8.+9. roč.
        • Geografická olympiáda · Školské kolo · 2018/2019
        • Loriána Feciľáková

        • 1. miesto - 2. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Andrea Hnatková

        • 2. miesto - 2. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Samuel Špirko

        • 3. miesto - 2. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Soňa Lenártová

        • 1. miesto - 3. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Jana Žaková

        • 2. miesto - 3. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Emily Eštoková

        • 3. miesto - 3. kat.
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Loriána Feciľáková

        • 1. miesto - 2. kategória
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Andrea Hnatková

        • 2. miesto - 2. kategória
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Samuel Špirko

        • 3. miesto - 2. kategória
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019
        • Soňa Lenártová

        • 1. miesto - 3. kategória
        • Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2018/2019