2021/2022
Okresné kolo
Sofia Šterbáková
- 3. miesto 1B
- Olympiáda z anglického jazyka · Okresné kolo · 2021/2022
Sonja Strončeková
- cena poroty
- Môj jazyk moje korene · Okresné kolo · 2021/2022
Liana Pasterňáková
- cena poroty
- Môj jazyk moje korene · Okresné kolo · 2021/2022
Školské kolo
Michaela Boruvová
- 1. miesto P3
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Zoe Marcinová
- 2.-3. miesto
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Mathias Vanta
- 2.-3. miesto
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Gregor Červenický
- 1. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Martin Michálek
- 2. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Chloe Koscelníková
- 3. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Oliver Haniš
- 1. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Filip Zuščák
- 2. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Oliver Marcinčin
- 3. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jozef Stronček
- 1. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Daniela Podlesná
- 2. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Martin Mačejovský
- 3. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Samuel Špirko
- 1. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Charlotte Šoltysová
- 2. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jakub Zuščák
- 3. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jakub Valko
- 1.-3. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Jakub Haniš
- 1.-3. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Klaudia Hnidenková
- 1.-3. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2021/2022
Sarah Dochanová
- 1. miesto
- olympiáda z biológie · Školské kolo · 2021/2022
Michal Kijovský
- 2. miesto
- olympiáda z biológie · Školské kolo · 2021/2022
Sofia Šterbáková
- 3. miesto
- olympiáda z biológie · Školské kolo · 2021/2022
Sofia Zara Šalátová
- 1. miesto Poézia II.kat
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
Šimon Grubár
- 1. miesto Próza II. kat
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
Loriána Feciľáková
- 1. miesto Poézia III.kat
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
Soňa Lenártová
- 1. miesto Poézia III.kat
- Hviezdoslavov Kubín - II. st · Školské kolo · 2021/2022
Hugo Choma
- 1. miesto Poézia
- Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
Natália Vašková
- 2. miesto Poézia
- Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
Adam Petrovaj
- 3. miesto Poézia
- Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
Lukáš Kijovský
- 1. miesto Próza
- Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
Zoja Peláková
- 2. miesto Próza
- Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
Petra Hnidenková
- 3. miesto Próza
- Hviezdoslavov Kubín - I. st · Školské kolo · 2021/2022
Nina Sobeková
- 1. miesto G
- Geografická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
Sebastián Straka
- 2. miesto G
- Geografická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
Oliver Haniš
- 3. miesto G
- Geografická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
Ella Hanobíková
- 1. miesto F
- Geografická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
Samuel Špirko
- 2. miesto F
- Geografická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022
Loriána Magdová
- 3. miesto F
- Geografická olympiáda · Školské kolo · 2021/2022