2023/2024
Krajské kolo
Barbora Sobeková
- 1. miesto
- Súboj talentov 2024 - Potulky po Európe · Krajské kolo · 2023/2024
Okresné kolo
Natália Tomečková
- 1. miesto II. kat.
- Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
Natália Vojtašková
- 2. miesto II. kat.
- Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
Nina Chomová
- 1. miesto III. kat.
- Hviezdoslavov Kubín · Okresné kolo · 2023/2024
Samuel Špirko
- 3. miesto Z9
- Matematická olympiáda · Okresné kolo · 2023/2024
Školské kolo
Zoja Peláková
- 1. miesto II.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Natália Tomečková
- 1. miesto II.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Lukáš Kijovský
- 2. miesto II.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Liliana Pangrácová-Zdolinská
- 3. miesto II.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Tetiana Hliba
- 3. miesto II.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Petra Hnidenková
- 1. miesto III.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Sofia Zara Šalátová
- 2. miesto III.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Natália Vojtašková
- 2. miesto III.kat
- Šaliansky Maťko · Školské kolo · 2023/2024
Matúš Kost
- víťazná práca
- Vianočná pohľadnica · Školské kolo · 2023/2024
Daria Peláková
- víťazná práca
- Vianočná pohľadnica · Školské kolo · 2023/2024
Adam Straka
- víťazná práca
- Vianočná pohľadnica · Školské kolo · 2023/2024
Zoja Peláková
- víťazná práca
- Vianočná pohľadnica · Školské kolo · 2023/2024
Hugo Choma
- víťazná práca
- Vianočná pohľadnica · Školské kolo · 2023/2024
Róbert Žemlička
- víťazná práca
- Vianočná pohľadnica · Školské kolo · 2023/2024
Aneta Tomajková
- 1. miesto P3
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Adam Straka
- 2. miesto P3
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Marko Tkačik
- 3. miesto P3
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Adam Bubanec
- 1. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Andriy Lutsiuk
- 2. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Patrik Kačmár
- 3. miesto P4
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Natália Tomečková
- 1. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Zoe Marcinová
- 2. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Hugo Choma
- 3. miesto P5
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Gregor Červenický
- 1. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Natália Vojtašková
- 2. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Tobias Tazberík
- 3. miesto P6
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Rastislav Feciľák
- 1. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Veronika Bezverkha
- 2. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Sandra Michálková
- 3. miesto P7
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Nikola Dochanová
- 1. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Klára Vargová
- 2. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Jozef Stronček
- 3. miesto P8
- Pytagoriáda · Školské kolo · 2023/2024
Soňa Tomečková
- 1. miesto I. st.
- školská výtvarná súťaž Jeseň života · Školské kolo · 2023/2024
Patrik Paňko
- 1. miesto I. st.
- školská výtvarná súťaž Jeseň života · Školské kolo · 2023/2024
Klára Pangrácová
- 2. miesto I. st.
- školská výtvarná súťaž Jeseň života · Školské kolo · 2023/2024