• OZNAM

• JEDÁLNE LÍSTKY a Oznamy - školská jedáleň

• jedalny_listok_03.05_2021-07.05.2021.pdf

P O P L A T K Y   N A   M  Á J :

Desiata       21 dní x 0,50 €                          =  10,50 €

Cudzí          21 dní x 2,13 €                          =  44,73 €

Od marca 2021 prechádza škola na bezhotovostné platby za školské stravovanie. Nakoľko do júna 2021 sú zatiaľ obedy zadarmo, bezhotovostné platby   platia iba pre úhradu    stravného  za desiate, zamestnancov školy  a  gymnázium

Úhradu je potrebné previesť na školský účet nasledovne :

Č. ú:  SK61 5600 0000 0036 3208 6002

Podmienkou je, že ako variabilný symbol sa uvedie identifikačné číslo stravníka, a do informácie pre príjemcu sa uvedie meno a trieda stravníka, prípadne mesiac, ktorý sa ide platiť.

Identifikačné čísla stravníkov, ktorí chodili na desiate budú zaslané žiakom cez edupage. Nový záujemca o desiatu sa bude informovať ohľadom identifikačného čísla u vedúcej ŠJ .

Identifikačné číslo pre žiakov na obedy budú zverejnené v mesiaci jún, aby stravníci vedeli v septembri urobiť úhradu za obed..

Výška úhrady za jednotlivé mesiace budú zverejnená na stránke školy. Stravenky budú vydávané po pripísaní úhrady na účet školy , preto je nutné úhradu previesť minimálne 1-2 dni skôr.

Desiate aj obedy je treba začať platiť vždy vopred od 20-ho v starom mesiaci na nový mesiac..

Vedúca školskej jedálne : Mária Vasilčinová

e-mail : sj.vinbarg@gmail.com

mobil : 0911 882 981

Žiaci, ktorí nemajú záujem o stravovanie v ŠJ, sú povinní priniesť vyplnenú odhlášku zo stravovania.

Zápisný lístok a odhláška:

OZNAMY:

•  OD 4.11.2020 je v prevádzke pre 1. stupeň ZŠ školská jedáleň, obedy a desiata. Na desiatu platia stravenky zakúpené na mesiac október

• Projekt Obedy zadarmo

• Informácie pre stravníkov na školský rok 2019/20

projekt obedy zdarma

Nakoľko od septembra 2019 nebude na škole zavedený automatizovaný dochádzkový systém tj. čipové karty  , platia pre stravníkov v tomto školskom roku nasledujúce pokyny:

• Obedy sa budú vydávať na základe stravných lístkov tak ako doteraz
          • Stravné lístky je potrebné si vyzdvihnúť u vedúcej školskej jedálne v stanovenom čase bezplatne
          • Stravné lístky dostanú iba tí žiaci čo sa prihlásili na obedy a zaplatili režijný poplatok na celý školský rok tj. 20 €
          • Výdaj obeda bude na základe stravného lístka na ktorom bude meno žiada a trieda
          • Odhlasovanie z obeda je potrebné nahlásiť deň dopredu u vedúcej školskej jedálne najneskôr do 14.00 hod.
          • Počet stravníkov sa spresní každý deň ráno do 08.00 hod. podľa dochádzky v triednej knihe
          • Kto nebude ráno zapísaný v triednej knihe nedostane obed zdarma
          • Ak žiak príde do školy neskôr tj. na druhú alebo ďalšiu vyučovaciu hodinu a bude chcieť obed zdarma bude to musieť nahlásiť vedúcej školskej jedálne najneskôr ráno daného dňa do 08.00. hod.
          • Obedy zdarma sa nebudú vydávať do obedárov
          • Ak bude chcieť žiak obed, ale nebude v daný deň škole musí to nahlásiť najneskôr ráno daného dňa do 08.00 hod. a zaplatiť poplatok 1,08 € pri 1.stupni a 1,16 € pri druhom stupni u vedúcej školskej jedálne
        • oznamy ŠJ

Deň zdravej výživy na Vinbargu

Žiť zdravo býva cieľom mnohých z nás. Bez ohľadu na to, že to dnes začína byť i moderné. Veď kto už by nechcel vyzerať k svetu? Možno aj preto ľudia venujú stravovaniu až takú pozornosť. Čo si tiež uvedomuje Školská jedáleň ZŠ na Námestí armádneho generála L. Svobodu 16, kde svojim žiakom denne ponúkajú nielen chutné a výživné obedy, hlavne však energeticky primeranú a nepochybne veľmi zdravú stravu.

Roky je tu tradíciou, že si škola pripomína Svetový deň výživy od pondelka do piatku priam lákavou ponukou ukážkových jedál s množstvom ovocia či zeleniny. Nie, že by sme spomínanému sviatku prikladali zvláštny význam, lebo u nás vyvážene a zdravo varíme každý deň. No prečo si 16. október nepripomenúť slávnostným obedom? A tak si žiaci školy, vrátane tínedžerov zo Súkromného gymnázia, pochutnali na zemiakovej polievke s medvedím cesnakom a kuracích prsiach v jogurte s dusenou ryžou so šampiňónmi. Pre všetkých maškrtníkov zas boli bonusom škoricové osie hniezda, ktorým málokto dokázal odolať. Aj preto sa mnohí stravníci viac ako „zdravo“ prejedli. Ale vari možno ženám v kuchyni prejaviť vďaku lepším spôsobom? K čomu rád pridám úprimné:

„ĎAKUJEME!“

Mgr. Stanislav Polák