• Výtvarná súťaž - Deň Zeme 2022

• 08.05.2022 09:29
      • Naša planéta je úžasné miesto , ale potrebuje našu pomoc, aby prosperovala. Aj malý krôčik každého z nás pomôže vytvoriť veľkú vec. Naša škola každoročne vyhlasuje výtvarnú súťaž venovanú našej Zemi. Aj tohto roku sa do súťaže zapojilo veľa žiakov našej školy. Tu možno pozorovať , že naša planéta im nie je ľahostajná. Preto nezabúdajme, že každý deň môže byť takým malým dňom Zeme.

Výsledky výtvarnej súťaže sú nasledovné :

I.stupeň : M. Tkáčik -1.B , K. Kocúrová- 2.B , Z. Peláková- 3.A

Maľovanie na tričká : D. Červenický -4.A , R. Sobek- 3.B

II.stupeň : N. Sobeková -5.B , Mačejovský- 6.A, Juročko- 6.A , Eštok- 6.A , Kvašňák - 6.A ,  Kováč- 6.A

Kyjaková- 7.A , Šoltysová -7.A , Magdová-7.A , Kováč- 7.B

Martičková E.- 8.B , Martičková K.- 8.B , Nímasová N.- 8.B , Nímasová K.- 8. B

Ďakujeme žiakom, ktorí sa zapojili do súťaže. Výhercom srdečne blahoželáme.

Pre viac fotografjí klikni na obrázok: