• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vašim kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, jedálny lístok, správy od učiteľov....
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
          • Pripomienka - RZ

Rodičovské združenie pre rodičov žiakov 9. ročníka a SŠ sa uskutoční dnes 16.1.2019 o 16.30 hod. v školskej jedálni.

• Karneval 2019

Do galérie Karneval 2019 boli pridané fotografie.

Fašiangy – symbol veselosti a zábavy. Tento rok sme fašiangové obdobie na našej škole otvorili karnevalom.

Bolo 11. januára a naši žiaci sa zmenili na princezné, zvieratká a postavičky z rozprávok. O zábavu sa tradične postaral Bobor. Bavili sa nielen deti ale aj učitelia či rodičia. Karneval sa niesol v dobrej atmosfére a skončil vtedy, keď sme už nevládali tancovať. Odchádzali sme síce unavení, no každý sa už teší na ten ďalší.

• Olympiáda z geografie - šk. kolo

Do galérie Olympiáda z geografie - šk. kolo boli pridané fotografie.

V decembri 2018 sa konalo školské kolo geografickej olympiády. Teší nás záujem žiakov o túto súťaž. Do olympiády sa zapojilo 26 žiakov 5. – 9. roč., ktorí preukázali svoje vedomosti v teoretickej časti a praktické zručnosti pri práci s atlasom v praktickej časti. Víťazi z každej kategórie postupujú na okresné kolo, ktoré sa uskutoční 7. 2. 2019.

• Vianočná akadémia 2018

Do galérie Vianočná akadémia 2018 boli pridané fotografie.

Čarovné sviatky v roku máme predo dvermi a vianočná atmosféra na nás dýcha z každého kúta. V treťom adventnom týždni 20.12.2018 takáto atmosféra zavládla aj na našej škole.

Žiaci 1.-4. ročníka pripravili pre rodičov, starých rodičov, detí z materskej školy a priateľov školy bohatý program s názvom ,, Vianočný dar". Divákov pobavili veselými koledami, vinšmi, scénkami, príjemným spevom a oku lahodiacimi pohybmi malých tanečníkov. Týmto darčekom zároveň vyjadrili vďačnosť svojim rodičom za ich nekonečnú lásku. Každé vystúpenie bolo jedinečné a odmenené potleskom.

• PF 2019

Vianočné prázdniny sú od 22.12.2018 do 7.1.2019. Začiatok vyučovania po prázdninách je utorok 8.1.2019.

• Vianočná pohľadnica

Školská výtvarná súťaž Najkrajšia vianočná pohľadnica

V decembri žiaci I. a II. stupňa našej školy zhotovovali pohľadnice na tému zimy a Vianoc. Z veľkého množstva krásnych prác porota vybrala víťazné.

Prvá kategória žiakov 1. až 4. ročníka :

1. miesto získal Dávid Kováč zo 4.B
            2. miesto získala Chlo
          • ŠKD - divadielko

ŠKD – divadelné predstavenie „Vlk a tri prasiatka“

Pobyt v ŠKD má rôzne podoby. Aby sme deťom spestrili popoludnie a skrátili čas blížiacich sa Vianoc, pozvali sme si dňa 19.12.2018 členov Bardejovského divadla. Tí sa deťom predstavili s rozprávkou „Vlk a tri prasiatka“. Deťom sa predstavenie veľmi páčilo. Z predstavenia odchádzali s rozžiarenými očami, úsmevom a otázkou: „Kedy prídu opäť nám niečo zahrať?“

• IMT Smile

Žiaci z krúžku Mladý animátor hosťovali na vianočnom koncerte

skupiny IMT Smile

Konečne nastal deň - D. Dňa 15. 12. 2018 sa žiaci z krúžku Mladý animátor zúčastnili na Vianočnom koncerte hudobnej skupiny IMT Smile v Košiciach, pozvanie prijali aj rodičia. Popoludní sme vyrazili autobusom do Košíc. Cesta bola zasnežená, ale veselá a plná ešte nenaplnených túžob. Po príchode do Košíc naše kroky smerovali do Auparku, kde sme sa občerstvili a dokúpili vianočné darčeky. Potom sme sa presunuli do Steel Arény, zaujali svoje miesta a netrpezlivo očakávali na prvé tóny vianočného koncertu. Pred príchodom samotnej skupiny IMT Smile vystúpil hudobník a spevák Tomáš BuranoWski. A potom to prišlo. IMT Smile prišli na pódium a roztočili to, ako sa patrí. Nadšený dav privítal skupinu veľkým aplauzom. Celé vystúpenie tiež spríjemnil saxofonista Mário Garbera - GAPA, Marián Čekovský, Dodo K

• Malý futbal - ml. žiaci

Do galérie Malý futbal - ml. žiaci boli pridané fotografie.

Dňa 11.12. 2018 na Vianočnom turnaji v malom futbale mladších žiakov sa triedy umiestnili takto: 1. miesto – 5.A, 2. miesto – 5.B, 3. miesto – 6.B. Najlepším strelcom bol Dárius Vašičkanin z 5.A. Víťazom srdečne blahoželáme!

• Partneri

• {#1508} 1
      • Vstup do eTestu
      • projekt